
Özellik Adı | Değer |
|---|---|
| Yazdırma hızı | |
| Çift taraflı baskı modları | Otomatik |
| Renk | Hayir |
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Dubleks baskı | Evet |
| Megapiksel | 1200 x 1200 DPI |
| Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 71 ppm |
| Özellikler | |
| Çalışma döngüsü (aylık, A4) | 300000 Ay/Sayfa |
| Görev döngüsü (tavsiye edilen) | 1 - 300000 Ay/Sayfa |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah, Beyaz |
| Baskı kartuşu sayısı | 1 |
| Sayfa tanımlama dilleri | PCL 5,PCL 6,PDF 1.7,PostScript 3 |
| HP segmenti | Firma |
| Giriş ve çıkış kapasitesi | |
| Toplam giriş tepsisi sayısı | 6 |
| Toplam giriş kapasitesi | 4400 Kağıtlar |
| Toplam çıkış kapasitesi | 650 Kağıtlar |
| Kağıt işlemesi | |
| Maksimum ISO A-seri kağıt boyutu | A4 |
| Kağıt tepsisi medya türleri | Yazı kağıdı, Zarflar, Ağır kağıt, Ağır medya / malzeme, Hafif kağıt, Düz kağıt, Geridönüştürülmüş kağıt |
| ISO A-seri boyutları (C0…A9) | A4,A5,A6 |
| Bağlantı | |
| Doğrudan yazdırma | Hayir |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 3 |
| Ağ Bağlantıları | |
| Wi-Fi | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Ethernet LAN veri transfer hızı | 10,100,1000 Mbit/s |
| Mobil baskı teknolojileri | Apple AirPrint,Google Cloud Print,HP ePrint,Mopria Print Service |
| Performans | |
| Dahili hafıza | 512 MB |
| Maksimum dahili hafıza | 1500 MB |
| Ses basıncı seviyesi (baskı) | 56 dB |
| Tasarım | |
| Pazar konumlandırması | Firma |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Dahili ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | CGD |
| Ekran boyutu | 10,9 cm (4.3") |
| Teknik detaylar | |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | ENERGY STAR |
| Enerji yönetimi | |
| Baskı sırasında ortalama enerji tüketimi | 780 W |
| Güç tüketimi, etkin | 15,3 W |
| Sistem gereksinimleri | |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Çevresel koşullar | |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 27 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Ağırlık & boyutlar | |
| Genişlik | 431 mm |
| Derinlik | 466 mm |
| Yükseklik | 380 mm |
| Ağırlık | 21,6 kg |
| Ambalajlama bilgisi | |
| Ambalaj genişliği | 597 mm |
| Ambalaj derinliği | 497 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 539 mm |
| Paket ağırlığı | 27,3 kg |
| Paket içeriği | |
| Kartuş(lar) dahil | Evet |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | HP |
| Baskı Türü | Renkli |
| Tarayıcı Özelliği | Yok |
| Fotokopi Özelliği | Yok |
| Yazıcı Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Dublex Baskı | Var |
| A3 | Yok |
| Faks Özelliği | Yok |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Bağlantı Ara Birimi | USB, Ethernet |
| EAN Kodu | 194721346773 |
| Üretici Kodu | 7PS86A |
| SKU Kodu | HA02838714861 |
| Garanti Süresi | 24 ay |