Hesabım

Giriş Yap veya Üye Ol

Tp-Link TL-SL2210WEB 8+2G GIGABIT UPLINK WEB SMART SWITCH.8 PORT 10/100M.1 PORT 10/100/1000M.1 PORT SFP

DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Arabirim8 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto-Negotiation /Auto MDI/MDIX)
1 10/100/1000Mbps RJ45 Port
1 Gigabit SFP Slot
Ağ Medyası10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan SayısıFanless
Güç Kaynağı100~240VAC, 50/60Hz
Güç TüketimiMaximum: 4.9W (220V/50Hz)
Boyutlar ( W X D X H )11.6 * 7.1 * 1.7 in. (294 * 180 * 44 mm)
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane5.6Gbps
Paket Yönlendirme Hızı4.2Mpps
MAC Adres Tablosu8k
Paket Buffer Belleği4.1Mb
Jumbo Frame10KB
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 ÖzellikleriIGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLANSupports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Erişim Kontrol ListesiL2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
GüvenlikSSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
YönetimWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
DİĞERLERİ
SertifikaCE, FCC, RoHS
Paket İçeriğiTL-SL2210
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Sistem GereksinimleriMicrosoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS or Linux-based operating system
OrtamOperating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Özellik Detayları
Marka Tp-Link
Ethernet Port 8 Port
Bağlantı Hızı 10/100/1000 Mbps
Yönetim Yönetilebilir
EAN Kodu 6935364020330
Üretici Kodu TL-SL2210WEB
SKU Kodu HA11871721709
Yükleniyor...
Yükleniyor...