Hesabım

Giriş Yap veya Üye Ol

Tp-Link JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch T2600G-28TS

DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Arabirim24 10/100 / 1000Mbps RJ45 Bağlantı Noktaları
(Auto Negotiation / Otomatik MDI / MDIX)
4 1000Mbps SFP Yuvası
1 RJ45 Konsol Bağlantı Noktası
1 Mikro USB Konsol Bağlantı Noktası
Ağ Medyası10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
100BASE-TX / 1000Base-T: UTP kategori 5, 5e veya üzeri kablo
(maksimum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan SayısıFansız
Fiziksel Güvenlik KilidiYes
Güç Kaynağı100~240VAC, 50/60Hz
Boyutlar ( W X D X H )17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
MontajRack Mountable
Maks. Güç Tüketimi15.33W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation52.30 BTU/h
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane56Gbps
Paket Yönlendirme Hızı41.67Mpps
MAC Adres Tablosu16k
Jumbo Frame9216 Bytes
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 ve L2+ ÖzellikleriStatic Routing、DHCP Relay*
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT*
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP
Erişim Kontrol ListesiL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
GüvenlikIP-MAC-Port Binding
AAA*
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL*
DHCPv6 Snooping*
IPv6 Interface*
IPv6 UygulamalarıDHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL*
IPv6 Interface*
IPv6 Routing*
DHCPv6 Relay*
DHCPv6 Snooping*
YönetimWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
sFlow*
PPPoE Circuit ID*
DHCP Relay*
DHCP Server*
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery*
DİĞERLERİ
SertifikaCE, FCC, RoHS
Paket İçeriğiSwitch
Güç kablosu
Yükleme Rehberi
Kaynak CD
Rafa Montaj Kiti
Plastik ayak
Sistem GereksinimleriMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
OrtamÇalışma Sıcaklığı: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉);
Depolama Sıcaklığı: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
Çalışma Nemi:% 10 -% 90 yoğunlaşmayan
Depolama Nemi:% 5 -% 90 yoğunlaşmayan
Özellik Detayları
Marka Tp-Link
Ethernet Port 24 port
Bağlantı Hızı 10/100/1000 Mbps
Yönetim Yönetilebilir
EAN Kodu 6935364092498
Üretici Kodu T2600G-28TS(TL-SG3424)
SKU Kodu HA74834506956
Yükleniyor...
Yükleniyor...