Philips 27" 273E3LHSB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

Tüm "Philips" ürünleriLED teknolojisi doğal renkler sağlarBeyaz LED'ler, tamamen yanarak tutarlı parlaklık veren ve daha hızlı çalışma süresi sunan dijital cihazlardır. LED'ler cıva içermediğinden, geri dönüşüm ve atık işlemleri çevreye zarar vermeden gerçekleştirilir. LED'ler sayesinde LCD arka aydınlatması daha iyi kontrol edilir ve bunun sonucunda son derece yüksek, mükemmel bir kontrast oranı elde edilir. Ayrıca, ekranın her noktasında tutarlı parlaklık sayesinde doğal renkler sunar.

1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekranFull HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir.


HDMI-Ready ile yüksek kalite multimedya deneyimiHDMI uyumlu bir cihazda Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI) girişi, bir PC veya set üstü kutular, DVD oynatıcılar, A/V alıcılar ve video kameralar gibi birçok AV kaynağından bir kabloyla gelen yüksek kaliteli dijital video ve ses sinyallerini kabul etmek için tüm gerekli donanımlar bulunmaktadır.

1 ms SmartResponseSmartResponse, tepki sürelerini hızlı tepki gerektiren oyun ve filmler gibi özel uygulama gereksinimlerine göre otomatik olarak ayarlayarak titreşimsiz, aralıksız ve gölgesiz görüntüler üreten özel bir Philips teknolojisidir.

Masa üstü dağınıklığını ortadan kaldıran dahili hoparlörlerBir görüntüleme cihazında dahili olarak bulunan bir çift stereo hoparlör. Modele ve tasarıma göre önden görünür veya alttan, üstten, arkadan vb. görünmez şekilde olabilir.

SmartImage Lite ile gelişmiş LCD görüntüleme deneyimiSmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz eden, patentli ve öncü Philips teknolojilerinin olağanüstü bir birleşimidir. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage Lite kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini geliştirerek mükemmel bir ekran performansı sağlar; bunları tek bir düğmeye basılmasıyla, gerçek zamanlı olarak yapar.

Son derece zengin siyah ayrıntılar için 20000000:1 SmartContrast oranıEn yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi, canlı görüntüler sağlar. SmartContrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

Modern Dokunmatik kontrollerDokunmatik kontroller eski çıkıntılı düğmelerin yerini alarak kullanıcının monitörü istediği şekilde ayarlamasını sağlayan akıllı, dokunmaya duyarlı simgelerdir. En hafif dokunuşunuza bile tepki veren Dokunmatik kontrol, monitörünüze modern bir görünüm katar.


Geniş ve 4:3 görüntü formatları arasında kolay geçişOSD menüsünde bulunan Philips kolay görüntü formatı kontrol özelliği, geniş belgeler üzerinde çalışırken geniş ekranlı ortamı geniş ekran modunda görüntülemek veya gezdirmek gerekmeden, 4:3 oranındaki içeriğin bozulmadan görüntülenmesi amacıyla ekranın en-boy oranını geniş belgelerinizin oranına eşitlemek üzere 4:3 en-.boy oranı ile geniş ekran modları arasında geçiş yapılmasını sağlar.


SmartControl Lite ile kolay ekran performansı ayarlamaSmartControl Lite, yeni nesil 3D simge tabanlı GUI monitör kontrol yazılımıdır. Bu, kullanıcıların Renk, Parlaklık, ekran kalibrasyonu, Multimedya, Kimlik yönetimi vb. birçok monitör parametresinin hassas ayarlarının fare ile yapmasını sağlar.


Görüntü/Ekran
LCD panel tipi
TFT-LCD
Arka aydınlatma tipi
W-LED sistemi
Panel Boyutu
27 inç / 68,6 cm
Etkin izleme alanı
597,6 (Y) x 336,2 (D) mm
En-boy oranı
16:9
Optimum çözünürlük
60 Hz'de 1920 x 1080
Tepki süresi (tipik)
3,5 ms
Parlaklık
300 cd/m²
Kontrast oranı (tipik)
1200:1
SmartContrast
20.000.000:1
Bağlantı
Sinyal Girişi
VGA (Analog), DVI-D (dijital, HDCP), HDMI
Sync Girişi
Ayrı Sync, Sync Yeşil
Ses (Giriş/Çıkış)
Kulaklık çıkışı, PC ses girişi
Kullanılabilirlik
Dahili Hoparlör
2Wx2
Kullanıcı rahatlığı
Menü, Açık/Kapalı, Giriş, SmartImage lite, Ses seviyesi
Tak ve Çalıştır Uyumluluğu
DDC CI, Mac OS X, sRGB, Windows 7
Boyutlar ve Ağırlık
Standla birlikte ürün (mm)
642 x 440 x 227 mm
Standsız olarak ürün (mm)
642 x 391 x 64 mm
mm olarak ambalaj (GxYxD)
700 x 525 x 138 mm
Standla birlikte ürün (kg)
8,2 kg
Standsız olarak ürün (kg)
6,5 kg
Ambalajla birlikte ürün (kg)
8,82 kg

Philips 273E3LHSB 27" Led Monitör Özellikleri

 • Ekran Boyutu27"
 • EkranLED
 • Çözünürlük1920 x 1080
 • Tepki Süresi3,5 ms.
 • Kontrast1.200:1
 • Parlaklık300 cd/m2
 • Bağlantı ÖzellikleriHDMI, DVI, VGA
 • 3DYok
 • 3D GözlükYok
 • KameraYok
 • MultimedyaYok
 • Oyuncular İçinHayır
 • Boyut642 x 440 x 227 mm
 • Ağırlık6.4 kg
 • Garanti24 Ay
Özellik Detayları
Marka Philips
Bağlantı Tipi HDMI, VGA, DVI-D
Tazeleme Hızı 60 Hz
Çözünürlük 1920 x 1080
Ekran Boyutu 27"
Tepkime Süresi 3.5ms
EAN Kodu 8712581596767
Üretici Kodu 273E3LHSB/00
SKU Kodu HA29007465132

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...