




PCI Express x1 Slot Sayıs | ı Yok |
| Tümleşik Görüntü Kartı | Var |
| İşlemci Üreticisi | Amd |
| PCI Express x16 Slot Sayı | 1 |
| PCI Slot Sayısı | Yok |
| Maksimum Bellek | 64 GB |
| Yapı Standartı | Mini ITX |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Network | 10/100/1000 Mbps |
| Network | 802.11b/g/n/ac |
| Network | Bluetooth |
| Uyumlu İşlemciler | Amd Ryzen 9 |
| Uyumlu İşlemciler | Amd Ryzen 5 |
| Uyumlu İşlemciler | Amd Ryzen 3 |
| Uyumlu İşlemciler | Amd Ryzen 7 |
| Portlar | Wifi |
| Portlar | 1x DP ( DisplayPort ) |
| Portlar | 1 x HDMI |
| Portlar | 1 x RJ-45 Ethernet |
| Portlar | 8 Kanal Ses(7+1) |
| Portlar | 2 x USB 2.0 |
| Portlar | 1 x PS/2 Klavye_Mouse_Combo_Port |
| PCI Express x4 Slot Sayı | Yok |
| Sabit Diskler | 4 x SATA III ( 6Gb/s ) |
| Sabit Diskler | 1x M.2 Soket |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | MSI |
| İşlemci Tipi | AMD Uyumlu |
| Soket Yapısı | AM4 |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| İşlemci Chipset | Intel B450I |
| Bellek (RAM) Frekansı | 2133 Mhz, 3200 MHz, 2933 MHz, 2666 MHz, 2400 MHz, 3466 MHz |
| Depolama | M.2, SATA |
| EAN Kodu | 4719072587000 |
| Üretici Kodu | B450I GAMING PLUS AC |
| SKU Kodu | HA26150714268 |