





| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| SSD Disk | 512 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Kartı | 6 GB |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci Modeli | Ryzen 7 - 5800H |
| Ekran Boyutu | 16'' |
| EAN Kodu | 195890183794 |
| Üretici Kodu | 20YM001HTX |
| SKU Kodu | HA67255448873 |
| Garanti Süresi | 24 ay |