






Ekran Kartı: AMD
Grafik İşlemcisi: AMD Radeon Graphics
Dokunmatik Ekran: Yok
Hard Disk Kapasitesi: 512GB SSD
İşlemci Platformu: Amd Ryzen 7
İşletim Sistemi: Free DOS
Sistem Belleği: 16 GB
Ekran Kartı Hafızası: Paylaşımlı
Ekran Boyutu: 15.6
Garanti Durumu: 24 Ay
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| SSD Disk | 512 GB |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci Modeli | Ryzen 7 - 5700U |
| EAN Kodu | 195890010540 |
| Üretici Kodu | UNUN0LNV0080 |
| SKU Kodu | HA15342640282 |