




İşlemci Tipi: Intel Core i7
İşletim Sistemi: FreeDos
Bellek: 16 GB
Sabit Disk Kapasitesi: 512GB SSD
Ekran Kartı: GeForce RTX 3060
Ekran Kartı Hafızası: 12 GB
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| Sabit Disk | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| SSD Disk | 512 GB |
| Ekran Boyutu | Yok |
| Ekran Kartı | 12 GB |
| İşlemci Modeli | Core i7 - 11700F |
| EAN Kodu | 196119712603 |
| Üretici Kodu | UPUP8LNV0008 |
| SKU Kodu | HA84058922862 |