
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | HP |
| İşlemci Serisi | Core i5 |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Kartı | 2 GB |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ram - Bellek | 8 GB |
| SSD Disk | 512 GB |
| Ekran Boyutu | 15'' |
| İşlemci Modeli | Core i5 - 1235U |
| EAN Kodu | 196786648717 |
| Üretici Kodu | UNUN0HEW0197 |
| SKU Kodu | HA31983889287 |