



Ekran Kartı: INTEL
Grafik İşlemcisi: Intel Iris X Graphics
Dokunmatik Ekran: Yok
Hard Disk Kapasitesi: 512GB SSD
İşlemci Platformu: Intel Core İ5
İşletim Sistemi: Windows 11 Pro
Sistem Belleği: 8 GB
Ekran Kartı Hafızası: Paylaşımlı
Ekran Boyutu: 15.6
Garanti Durumu: 24 Ay
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | HP |
| İşlemci Serisi | Core i5 |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ram - Bellek | 8 GB |
| SSD Disk | 512 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| İşlemci Modeli | Core i5 - 1235U |
| EAN Kodu | 196786438646 |
| Üretici Kodu | UNUN0HEW0104 |
| SKU Kodu | HA55888334246 |