




| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | HP |
| İşlemci Serisi | Core i7 |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| SSD Disk | 512 GB |
| Sabit Disk | 512 GB |
| Ekran Boyutu | 14.0'' |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| İşlemci Modeli | Core i7 - 1355U |
| EAN Kodu | 197497853155 |
| Üretici Kodu | UNUN0HEW0240 |
| SKU Kodu | HA83047748065 |