





Ekran Kartı: AMD
Grafik İşlemcisi: AMD Radeon Graphics
Dokunmatik Ekran: Yok
Hard Disk Kapasitesi: 256GB SSD
İşlemci Platformu: Amd Ryzen 5
İşletim Sistemi: Windows 10 Home
Sistem Belleği: 8 GB
Ekran Kartı Hafızası: Paylaşımlı
Ekran Boyutu: 15.6
Garanti Durumu: 24 Ay
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | HP |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Ram - Bellek | 8 GB |
| SSD Disk | 256 GB |
| Ekran Kartı | 8 GB |
| İşlemci Modeli | Ryzen 5 - 5500U |
| EAN Kodu | 196337132757 |
| Üretici Kodu | UNUN0HEW0045 |
| SKU Kodu | HA97563844497 |