





İşlemci | Intel® Core™ i5-1135G7 processor 2.40 GHz (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
Bellek Tipi | 2666 MHz DDR4 |
Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
Sabit Disk | SSD |
Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
Ekran Kartı | Intel® Iris® Xᵉ Grafik |
Optik Sürücü | Yok |
Ses Kartı | Var |
Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
Kablosuz İletişim | Wi-Fi 6 (802.11ax) + Bluetooth 5.0 |
Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
Kamera Çözünürlüğü | 720p |
Parmak İzi Okuyucu | Yok |
Batarya | 3 Hücreli |
Pil | 41W/Hr |
Boyutlar | Yükseklik: 19,9 mm x Genişlik: 358 mm x Derinlik: 242 mm |
3G/4G Desteği | Yok |
GPS Desteği | Yok |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | HP |
| İşlemci Serisi | Core i5 |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ram - Bellek | 8 GB |
| SSD Disk | 256 GB |
| İşlemci Modeli | Core i5 - 1135G7 |
| EAN Kodu | 195908025702 |
| Üretici Kodu | 2W8X8EA |
| SKU Kodu | HA16632023667 |
| Garanti Süresi | 24 ay |