Hakkımızda

Bilgilendirme: Eski adıyla www.bilisimport.com.tr , yeni adıyla www.harcialem.com olarak değiştirmiştir. Alan adı değişikliği sebebi; daha fazla çeşit ürünleri en uygun fiyatlarla harcialem.com sitesinde satışa sunmaktır.

Hakkımızda;
İşini iyi yapan profesyonellerin buluştuğu Set Grup Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesindeki www.harcialem.com her gruptan tüketiciye çeşitli marka, fiyat ve kalite aralığında farklı ürünler sunmaktadır.

Online ticaretin kolaylığını evinize ve iş yerlerinize taşıyan internet sitemizde sunulan ürünler, kalite ve tecrübe birikimiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

"Her insan değerlidir.” prensibiyle çalışan www.harcialem.com müşterilerine güvenilir ve hızlı hizmet sunmanın mutluluğunu paylaşmaktadır. Bu bağlamda temel amacımız; çağımızda bilişim sektöründe baş döndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve en uygun koşullarda aktararak; kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir.

Bu hedefler doğrultusunda sizlerin ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu her fırsatta yeniden hissetmeniz için tüm çalışmalarımızla hızlı ve kesin çözümler üretmek için hizmetinizdeyiz.

Sloganımız;
"Her Bütçeye Uygun Ürünler"

Harcıalem Güvenilir mi?

Set Grup Bilişim Sanayi ve Ticaret LTD.Şti. 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Dünyadaki saygın markaların Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. kısaca Türkiye temsilciliğini yaptığımız markalar;

Mustek: A3 tarayıcı
Be Quiet!: Oyuncu bilgisayar kasası, Güç kaynağı, kasa fanı, işlemci soğutucu
Fractal Design: Bilgisayar kasası, işlemci soğutucu
Viisan: A3 tarayıcı ve dergi tarayıcı
www.setgrup.com.tr sayfasından temsilcisi olduğumuz diğer markalara bakabilirsiniz.

Marka temsilciliklerimiz zamanla değişebilir.

Ayrıca Set Grup,
CFCU - T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Merkezi Finansal be İhale Birimi (AB) Projelerinde katılmaktadır.
KİK - Kamu İhale Kurum Projelerinde Yer Almaktadır.