GENEL BİLGİLER•
Ürün Tipi Notebook
•
Ürün Amacı İş/Mobil
•
Ürün Ailesi Dell XPS
•
Ürün Serisi Yeni XPS 17
•
İşletim Sistemi Windows 10 Pro
EKRAN•
Ekran Boyutu 17.0 İnç
•
Ekran Çözünürlüğü 3840x2400 Piksel
•
Ekran Çözünürlük Biçimi UHD+
•
Ekran Yenileme Hızı 60 Hz
•
Ekran Parlaklığı 500 Nit
•
Yansımasız Mat Ekran Var
•
Dokunmatik Ekran Var
•
Ekran Diğer Özellikler %100 Adobe RGB%94 DCI-P3Geniş Görüş AçısıInfinityEdge Ekran
TASARIM•
Genişlik 34.45 mm
•
Derinlik 248.05 mm
•
Kalınlık 19.5 mm
•
Ağırlık 2.42 kg
•
Renk Gri
•
Gövde Malzemesi Alüminyum
İŞLEMCİ•
İşlemci Markası Intel
•
İşlemci Serisi Intel Core i9
•
İşlemci Modeli Intel Core i9-11900H
•
İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
•
İşlemci Çıkış Yılı 2021 2.Çeyrek
•
İşlemci Çekirdeği 8 Adet
•
Sanal Çekirdek 16 Adet
•
İşlemci Önbellek 24 MB
•
Transistör Mesafesi 10 nm
•
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)45 W
BELLEK•
Bellek (RAM)16 GB
•
Bellek Frekansı 3200 MHz
•
Bellek Türü DDR4
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ•
Sabit Disk (SSD)Var
•
Sabit Disk (SSD) Boyutu512 GB
•
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe)
•
Optik OkuyucuYok
HARİCİ GRAFİK•
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
•
GPU Markası NVIDIA
•
GPU Serisi NVIDIA GeForce RTX
•
GPU Modeli NVIDIA GeForce RTX 3060 75W
•
GPU Çekirdek Hızı 817 MHz
•
GPU Azami Çekirdek Hızı 1282 MHz
•
GPU Transistör Mesafesi 8 nm
•
GPU Bellek Türü GDDR6
•
GPU Bellek Arayüzü 192 bit
•
GPU Çıkış Yılı 2021 1. Çeyrek
•
GPU Diğer Özellikler DLSSDX12.1Dynamic Boost 2.0G-SYNCMulti-MonitorRay tracingVR ReadyVulkan
•
GPU Bellek Miktarı 6 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER•
USB Type-C Var
•
USB Type-C Adedi 4
•
USB Type-C Özellikleri Display PortPower DeliveryThunderbolt 4
•
Ethernet (LAN/RJ45)Yok
•
Bluetooth Var
•
Bluetooth Özellikleri 5.1
•
Wi-Fi Teknolojisi Killer 802.11 ax
•
Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2 MIMO
PİL & DİĞER•
Kart Okuyucu Var
•
Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
•
Kamera Özellikleri HD IRRGB HD720p
•
Klavye Arka Aydınlatması Var
•
Pil Gücü 97 Wh
•
Pil Hücre Sayısı 6 Hücreli
•
Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
•
Hızlı Şarj Özelliği Var
| Özellik | Değeri |
|---|
| Marka | Dell |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| SSD Disk | 512 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| İşlemci Serisi | Core i9 |
| Ekran Boyutu | 17'' |
| Ekran Kartı | 6 GB |
| İşlemci Modeli | Core i9 - 11900H |
| Üretici Kodu | XPS179710CMLH1900P |
| SKU Kodu | HA25614065753 |
| Garanti Süresi | 24 ay |