











| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| SSD Disk | 512 GB |
| Ekran Boyutu | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Sabit Disk | 2 TB |
| Ekran Kartı | 8 GB |
| İşlemci Modeli | Core i7 - 11700 |
| Üretici Kodu | XPS8940RKLS2500 |
| SKU Kodu | HA95391434620 |
| Garanti Süresi | 24 ay |