
XPS 15 9530/Core i7-13700H/32GB/1TB SSD/15.6\" 3.5K Touch/GeForce RTX
4060/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/6 Cell/W11Pro/vPro
[FIORANO_RPL_2401_4000]\n
[FIORANO_RPL_2401_4000]\n
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Serisi | Core i7 |
| SSD Disk | 1 TB |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ram - Bellek | 32 GB |
| Ekran Kartı | 8 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| İşlemci Modeli | Core i7 - 13700HX |
| Üretici Kodu | XPS95304000WP |
| SKU Kodu | HA55522243795 |
| Garanti Süresi | 24 ay |