


Ürün Ailesi: Latitude 3000 Serisi
İşlemci Tipi: Intel® Core™ i5
vPro: Yok
İşletim Sistemi: FreeDOS
Ekran Boyutu: 15.6\"
Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1080
Dokunmatik Ekran: Yok
Bellek Kapasitesi: 16GB
Disk Kapasitesi: 512GB SSD
Ekran Kartı Belleği: Tümleşik
Ethernet Kartı: 10/100/1000(Gigabit)
Parmak İzi Okuyucu: Yok
Garanti: 2 Yıl Yerinde Garanti
Batarya: 3 Hücreli
3G/4G Desteği: Yok
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Serisi | Core i5 |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| SSD Disk | 512 GB |
| İşlemci Modeli | Core i5 - 1235U |
| EAN Kodu | N5315PVNB3520U |
| Üretici Kodu | N5315PVNB3520U |
| SKU Kodu | HA74135947370 |
| Garanti Süresi | 24 ay |