



| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk | 1 TB |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| SSD Disk | 256 GB |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Modeli | Core i9 - 12900 |
| Ekran Kartı | 16 GB |
| Üretici Kodu | 3660_I9-12900-4 |
| SKU Kodu | HA87949472425 |