


İşlemci: Intel Core i9-12900
Sabit Disk Kapasitesi: 512 GB SSD
Bellek: 32GB
İşletim Sistemi: Win10 Pro 64 Bit
Ekran Kartı: Nvidia RTX 3070
Kasa Tipi: Tower
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Ram - Bellek | 32 GB |
| Sabit Disk | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| SSD Disk | 512 GB |
| Ekran Boyutu | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| Ekran Kartı | 8 GB |
| İşlemci Modeli | Core i9 - 12900 |
| EAN Kodu | 5764386 |
| Üretici Kodu | KUKU4DLL0036 |
| SKU Kodu | HA07854759502 |