


Ürün Ailesi: Latitude 7000 Serisi
İşlemci Tipi: Intel® Core™ i7
vPro: Var
İşletim Sistemi: FreeDOS
Ekran Boyutu: 15.6\"
Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1080
Dokunmatik Ekran: Yok
Bellek Kapasitesi: 16GB
Disk Kapasitesi: 512GB SSD
Ekran Kartı Belleği: Tümleşik
Ethernet Kartı: Yok
Parmak İzi Okuyucu: Var
Garanti: 3 Yıl Yerinde Garanti
Batarya: 4 Hücreli
3G/4G Desteği: Yok
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Serisi | Core i7 |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| SSD Disk | 512 GB |
| İşlemci Modeli | Core i7 - 1265U |
| EAN Kodu | N206L753015_VP_UBU |
| Üretici Kodu | N206L753015_VP_UBU |
| SKU Kodu | HA01419782627 |
| Garanti Süresi | 24 ay |