







Lati 3520/Core i5-1135G7/8GB/256GB SSD/15.6\" FHD/Intel Iris
Xe/FgrPr/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/4 Cell/Ubuntu
[N058L352015EMEA_REF_UBU]
[N058L352015EMEA_REF_UBU]
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Serisi | Core i5 |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Ram - Bellek | 8 GB |
| SSD Disk | 256 GB |
| İşlemci Modeli | Core i5 - 1135G7 |
| Üretici Kodu | N058L352015_REF_U |
| SKU Kodu | HA19195338226 |
| Garanti Süresi | 36 ay |