
Inspiron 5515 Ryzen 5 5500U 2.1GHz 8GB 512GB SSD 15.6\" Win 11 Home
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ram - Bellek | 8 GB |
| SSD Disk | 512 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| İşlemci Modeli | Ryzen 5 - 5500U |
| Üretici Kodu | I55151020WH |
| SKU Kodu | HA20322054882 |
| Garanti Süresi | 24 ay |