



G15 5515 Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3060-6GB 15.6" Win 11 Home
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| SSD Disk | 512 GB |
| Ekran Kartı | 6 GB |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci Modeli | Ryzen 7 - 5800H |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Üretici Kodu | G15-R71656GW |
| SKU Kodu | HA15489195869 |
| Garanti Süresi | 24 ay |