
G5 15 5511/Core i7-11800H/16GB/512GB SSD/15.6\" FHD/GeForce RTX 3050/Cam
& Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/Ubuntu [SIF15_TGLH_2201_3400_P_UBU]
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Serisi | Core i7 |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| SSD Disk | 512 GB |
| Ekran Kartı | 4 GB |
| İşlemci Modeli | Core i7 - 11800H |
| Üretici Kodu | G55113400U |
| SKU Kodu | HA79123589788 |
| Garanti Süresi | 24 ay |