




Ekran Kartı: NVIDIA
Grafik İşlemcisi: GeForce RTX 3060
Dokunmatik Ekran: Yok
Hard Disk Kapasitesi: 1TB SSD
İşlemci Platformu: Intel Core İ7
İşletim Sistemi: Free DOS
Sistem Belleği: 16 GB
Ekran Kartı Hafızası: 6 GB
Ekran Boyutu: 15.6
Garanti Durumu: 24 Ay Yerinde Servis
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Dell |
| İşlemci Serisi | Core i7 |
| Ram - Bellek | 16 GB |
| SSD Disk | 1 TB |
| Sabit Disk | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Kartı | 6 GB |
| İşlemci Modeli | Core i7 - 11800H |
| EAN Kodu | G55112801U |
| Üretici Kodu | UNUN0DLL0130 |
| SKU Kodu | HA22308346382 |