
| Kit | 2 |
|---|---|
| Kullanım Tipi | DDR4 |
| Ram Hızı | 3600 MHz |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Uyumlu Sistemler | PC |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Corsair |
| Ram Hızı | 3600 Mhz |
| Ram Kullanım Tipi | DDR4 |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Kutu İçeriği | Kit (2x16GB) |
| Üretici Kodu | CMH32GX4M2D3600C18 |
| SKU Kodu | HA80337375110 |