Corsair IRONCLAW RGB 18.000 DPI FPS/MOBA Oyuncu Mouse CH-9307011-EU

Tüm "Corsair" ürünleri

Yüksek Hız

18000DPI yüksek hızı ile en hızlı ve kaliteli oyunları hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan ve anında tepki vererek oynayabileceksiniz. Bu hız sizi oyunlarda üst sıralara taşıyacaktır.


Sağ El ile Kullanıma Uygun

Bu mouse sağ elin yapısı kullanılarak tasarlandığı için sağ el ile kullanıma uygundur. Tam kavrama sağlayan bu özellik sayesinde mouse kullanımınız çok daha etkili ve kolay hale gelecektir.


İdeal Kablo Boyu

Sahip olduğu ideal uzunluktaki USB bağlantılı kablo konforlu ve özgür kullanım imkânı sunacaktır. Bilgisayarınızdan bir miktar uzakta bile mouse kolayca kullanabileceksiniz. İstediğiniz yerden mouse kullanabilmeniz size konforlu bir alan sağlayacaktır. ıDayanıklı Yapı

Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan bu mouse darbelere, çarpmalara ya da düşmelere direnç gösterecek ve zarar görmeyecektir. Bu özelliği ile onu uzun yıllar boyunca sorunsuz ve güvenli şekilde kullanabileceksiniz. Fonksiyonel ve dayanıklı olan bu mouse ihtiyacınızı karşılayacaktır.


Tam Hakimiyet

Tam olarak elinizin anatomik yapısı düşünülerek tasarlanmış olan bu mouse size kavrama rahatlığı sağlayacak. Bu özellik oyun performansınızı ciddi oranda artıracak ve elinizin yorulmasını önleyecektir çünkü eliniz en rahat pozisyondayken mousekavrayabileceksiniz. Sağ el ile kullanıma uygundur.


Özel Tasarım

Son derece havalı bir görünüme sahiptir. Sarı ve siyah renklerden oluşan bu mouse estetik tasarımı ile sizi memnun edecektir.

Özellik Detayları
Marka Corsair
Bağlantı Tipi Kablolu
Aydınlatma Var
Buton Sayısı 7
EAN Kodu 843591061933
Üretici Kodu CH-9307011-EU
SKU Kodu HA25940877418

Yorum Yapabilmek İçin Oturum Açın

Sosyal medya hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

E-Postanızı ve Parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz.
Yükleniyor...
Yükleniyor...

Mouse Kategorisinde En Çok Satanlar