


| Baş Üstü Destek | Evet |
| Hoparlör Sürücü Çapı | 50 mm |
| Hoparlör Düşük Frekans Tepkisi | 20 Hz |
| Hoparlör Yüksek Frekans Tepkisi | 40 kHz |
| Hoparlör Mıknatıs Tipi | neodimyum |
| Hoparlör Hassasiyeti | 116 dB |
| Hoparlör Empedansı | 32 Ohm |
Mikrofon
| Mikrofon Düşük Frekans Tepkisi | 100Hz |
| Mikrofon Yüksek Frekans Tepkisi | 10 kHz |
| Mikrofon Hassasiyeti | -40 dB |
| Mikrofon Kalıbı | çok yönlü |
| Mikrofon Empedansı | 2,2 kOhm |
Arayüzler/Portlar
| Konektör Tipi | USB |
Fiziksel
| Form faktörü | kulaklık |
| Kasa Rengi | Karbon siyahı |
| Kutuda | Kulaklık Hızlı Başlangıç Kılavuzu Garanti Kartı |
| Genişlik | 97 mm |
| Derinlik | 205 mm |
| Yükseklik | 183 mm |
| Ağırlık | 373 gr |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Corsair |
| Mikrofon | Var |
| Tasarım | Kulak Üstü |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Bağlantı Girişi | USB |
| Üretici Kodu | CA-9011237-EU |
| SKU Kodu | HA11516338661 |