
Corsair 32GB (2x16GB) 3600Mhz RBG DDR4 PC Ram CMH32GX4M2D3600C18W
Teknik Özellikler:
| Marka | Corsair |
| SKU | CMH32GX4M2D3600C18W |
| Kapasite | 32GB (2x16GB) |
| RAM Frekansı | 3600 Mhz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| CAS Gecikme Değeri | CL18 |
| Pin Sayısı | 288 pin |
| RGB | Var |
| Soğutucu | Var |
| Kullanım Yeri | PC |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Corsair |
| Ram Hızı | 3600 Mhz |
| Ram Kullanım Tipi | DDR4 |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Kutu İçeriği | Kit (2x16GB) |
| Üretici Kodu | CMH32GX4M2D3600C18W |
| SKU Kodu | HA70559993296 |